top of page
  • Writer's picturePál Péter Walter

Az idei év legnagyobb Pride elleni demonstrációját szervezte meg az EPU a normalitás védelmében

Updated: Oct 11

A normalitás védelmében tartottunk demonstrációt a Budapest Pride felvonulás napján.

Egyesületünk a homofóbia elleni világnap alkalmából bejelentette, hogy a másságot propagáló és a normalitást elnyomó Budapest Pride felvonulás ellen demonstrációt tart Budapesten július 24-én, 11 órai kezdettel az Erzsébet híd pesti hídfőjénél.
A nemzetközi szinten céljaik többségét elérő LMBTQP+ szervezetek mára már nem csak a ballibeális pártok zászlói alatt, hanem a magyar iskolákban és különböző cégek, bankok vezetőségei között is megtalálhatóak, ahol a deviáns, családellenes ideológiájukat propagálva kívánják manipulálni diákjaikat és alkalmazottaikat – hangsúlyozta Walter Pál Péter az EPU ügyvezetője.


Civil, patrióta egyesületünk fő célja továbbra is a normalitás védelme és azon gondolatmenet kinyilatkozása, hogy a szexualitás magánügy és ezt tartsa minden LMBTQP+ aktivista a négy fal között, ahova az valójában való.Kremser Tamás, egyesületünk elnökének teljes beszéde:Volner János, országgyűlési képviselő teljes beszéde:Szamosi Tímea, a jobboldali Polgári Mulató képviseletében szólalt fel:
Téglássy Imre, az Alfa Szövetség elnökének teljes beszéde:Gonda László, a KJE alelnökének teljes beszéde:Szilágyi Ákos, a Hetero Pride Budapest képviseletében mondott beszédet:Képek a demonstrációról:

1 view
bottom of page